KOMPLEKSDACH.PL Polityka Prywatności 

Twoja prywatność i bezpieczeństwo Twoich danych jest dla nas ważne. Niniejszy dokument Polityki prywatności opisuje rodzaje informacji, które są lub mogą być gromadzone, wykorzystywane lub udostępniane przez KOMPLEKSDACH.PL podczas Twoich odwiedzin, korzystania lub dokonywania zakupów.
Jeśli masz dodatkowe pytania lub potrzebujesz więcej informacji na temat naszej Polityki prywatności lub sposobu, w jaki postępujemy z danymi użytkowników i danymi osobowymi, lub chcesz wycofać swoją zgodę na dalsze gromadzenie, wykorzystywanie lub ujawnianie Twoich danych osobowych, skontaktuj się z nami , aby wycofać zgodę na pliki cookie, kliknij tutaj.

Zgodnie ze standardowymi procedurami korzystania z plików dziennika, pliki te automatycznie rejestrują wizyty podczas Twojej wizyty w Serwisie, mogą zawierać informacje o Twojej przeglądarce internetowej, mogą rejestrować niektóre pliki cookies zainstalowane na Twoim urządzeniu, adres IP, ISP, strefę czasową i znacznik czasu, strony odsyłające/wyjściowe, liczba kliknięć. Celem tych informacji jest analiza trendów, administrowanie tą witryną, śledzenie ruchu użytkowników w tej witrynie oraz zbieranie informacji demograficznych i nie są one powiązane z żadnymi informacjami umożliwiającymi identyfikację osobistą. Dodatkowo, podczas przeglądania Serwisu możemy zbierać informacje o podstronach, które przeglądasz. Możemy również zbierać dane osobowe o Tobie, takie jak Twoje imię i nazwisko, nazwa organizacji/firmy, adres, adres e-mail lub inne dane osobowe, jeśli podasz je nam podczas rejestracji, zakupu, kontaktując się z nami lub w inny sposób. Prosimy o podanie danych osobowych tylko wtedy, gdy naprawdę ich potrzebujemy, aby zapewnić Ci żądaną usługę (na przykład, jeśli składasz zamówienie za pośrednictwem Witryny). Gromadzimy je w sposób uczciwy i zgodny z prawem, za Twoją wiedzą i zgodą. Informujemy również, dlaczego je zbieramy i w jaki sposób będą wykorzystywane.

Nie udostępniamy, nie sprzedajemy, nie handlujemy ani nie wynajmujemy żadnych danych osobowych publicznie ani stronom trzecim, z wyjątkiem sytuacji, gdy jest to wymagane przez prawo, jeśli naruszysz nasze Warunki użytkowania lub gdy pomoże nam to w ułatwieniu świadczenia naszej Usługi. Na przykład moduł sklepu internetowego może wymagać usług stron trzecich, takich jak PayPal lub inne procesory płatnicze, możemy również korzystać z usług statystycznych, takich jak Google Analytics, Facebook Pixel i innych. Każdy z tych serwisów posiada własną Politykę Prywatności, przykładowo: PayPal Google Analytics Aby zapewnić pewne funkcje, możemy polegać na usługach innych stron trzecich, takich jak dostawcy usług płatniczych i księgowych, dostawcy wsparcia lub komunikacji oraz inne usługi, zastrzegamy sobie prawo do nieśledzenia sposobu, w jaki korzystasz z którejkolwiek ze świadczonych usług. Możemy gromadzić i wykorzystywać Dane nieosobowe, aby pomóc nam ulepszyć Usługę, dostosować Twoje doświadczenia i analizować korzystanie z Usługi. Niniejsza Polityka prywatności nie ogranicza naszego wykorzystania ani ujawniania zebranych Danych nieosobowych. Zastrzegamy sobie prawo do gromadzenia, wykorzystywania i ujawniania takich Danych nieosobowych naszym partnerom, reklamodawcom i innym stronom trzecim według własnego uznania.

Zastrzegamy sobie prawo do aktualizacji lub modyfikacji niniejszej Polityki prywatności w dowolnym momencie i bez wcześniejszego powiadomienia. Zmiany te opublikujemy na tej stronie, dlatego prosimy o zapoznanie się z tym dokumentem za każdym razem, zanim przekażesz nam jakiekolwiek dane osobowe. Niniejsza Polityka obowiązuje od dnia 28.02.2024 r. Dalsze korzystanie z Witryny po siedmiu (7) dniach od wprowadzenia jakichkolwiek zmian lub poprawek do niniejszej Polityki prywatności będzie oznaczało zgodę na warunki takiej zmienionej Polityki prywatności. Sugerujemy okresowe sprawdzanie niniejszej Polityki prywatności, jeśli masz wątpliwości dotyczące sposobu wykorzystania Twoich danych.

Korzystając z naszej witryny, wyrażasz zgodę na naszą Politykę prywatności i akceptujesz jej warunki.

Szukaj